Skandaliczny „nekrolog”. Wykorzystali śmierć Krawczyka

Tego typu ogłoszenia wiesza się przed kościołami, by poinformować o pogrzebie. Tu jednak powieszono je tylko po to, by szerzyć przekaz o szkodliwości szczepień.

Fot. Karolina Stoń

„Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 05.04.2021r zmarł legendarny polski artysta Ś.P. Krzysztof Krawczyk” – głosi ogłoszenie.

„Po przyjęciu dwóch dawek szczepionką warunkowo dopuszczoną przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych firmy Pfizer, trafił 23 marca do szpitala w związku z zakażeniem koronawirusem. 3 kwietnia wyszedł ze szpitala… 5 kwietnia zmarł” dodano, że we wpisie sam artysta przyznał, że szczepionka mu nie pomogła.

Żadna szczepionka nie chroni w stu procentach przed zakażeniem, jednak, jak wskazują eksperci minimalizuje ryzyko ciężkiego przebiegu. Jak widać w krajach w których ostatnio wprowadzono szczepienie, zgony i hospitalizacje praktycznie nie występują.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c