Skoki nie dla wszystkich kibiców. Ważna decyzja PZN!

Już wkrótce rozpocznie się sezon skoków narciarskich. W Polsce spotkania odbędą się w Zakopanem i w Wiśle. Jak się jednak okazuje, najprawdopodobniej wstęp na wydarzenie będą miały jedynie osoby zaszczepione.

Fot. Warszawa w Pigułce

Zbliża się inauguracja sezonu skoków narciarskich 2021/22. Od tego roku transmitować wydarzenie będzie nie TVP, a TVN. Ale to nie koniec zmian. Również ze względu na pandemię koronawirusa pojawią się kolejne ograniczenia.

Polscy kibice mogą mieć problem z obejrzeniem skoków na żywo. Jak przekazał w rozmowie ze Sportowymi Faktami sekretarz generalny PZN, Na 99 procent na PŚ w Wiśle oraz Zakopanem bilety będą mogły kupić tylko osoby zaszczepione przeciwko koronawirusowi. Ale to nie wszystko,  na skocznię w Wiśle zostanie wpuszczonych 6 tys. kibiców, a zmagania na Wielkiej Krokwi w Zakopanem śledzić będzie 10 tys. fanów.

Skoczkowie pojawią się w Wiśle w dniach od 3 do 5 grudnia. Przed samymi igrzyskami zawodnicy natomiast będą rywalizować na Wielkiej Krokwi w Zakopanem. Będzie to miało miejsce 14-16 stycznia 2022 roku.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c