Skradziono akumulator. Poznajesz tych mężczyzn?

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowania dotyczące kradzieży akumulatora. Wizerunki osób mogących mieć związek z tymi przestępstwami zarejestrowały kamery. Każdy, kto rozpoznaje widocznych na zdjęciach mężczyzn proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Dzielnej 12.

Fot. Policja

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży akumulatora. Nieznani dotąd sprawcy poprzez wyrwanie mocowania pokrywy dostali się do silnika i wymontowali akumulator.

Wizerunek prawdopodobnych sprawców tego przestępstwa zarejestrowały kamery. Informacje powołując się na numer sprawy KRP-PM-I-1818/20 można przekazać dzwoniąc na numer 4772 383 92, 4772 361 55, 112 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: [email protected]


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c