Skradziono luksusowy samochód warty majątek!

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej i korupcji z komendy na warszawskiej ochocie odzyskali luksusowy samochód o wartości 300 000 złotych. 38-letni mężczyzna usłyszał zarzut przywłaszczenia mienia znacznej wartości. Mężczyźnie może grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Ochoty otrzymali zgłoszenie o przywłaszczeniu luksusowego pojazdu o wartości 300 000 złotych. Sprawca nie chciał zwrócić leasingowanego pojazdu i unikał kontaktu.

W wyniku prowadzonych działań funkcjonariuszy zwalczających przestępczość gospodarczą oraz korupcję z komendy na warszawskiej Ochocie udało się odzyskać poszukiwany pojazd. Samochód został ujawniony na parkingu w warszawskiej dzielnicy Włochy.

Samochód został zabezpieczony i po wykonaniu wszystkich niezbędnych czynności został zwrócony właścicielowi.

Mężczyzna usłyszał zarzut przywłaszczenia mienia ruchomego o znacznej wartości. 38-latkowi może grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c