Skradziono telefon i okulary za ponad 6000 złotych. Policja publikuje wizerunek

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału dochodzeniowo-śledczego prowadzą postępowania dotyczące kradzieży telefonu i okularów. Wizerunek osób mogących mieć związek z tymi przestępstwami zarejestrowały kamery. Każdy, kto rozpoznaje widocznego na zdjęciu mężczyznę oraz parę proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Wilczej 21.

Fot. Policja

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału dochodzeniowo-śledczego prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży telefonu i okularów o łącznej wartości ponad 6000 złotych.

Wizerunek podejrzewanego o kradzież telefonu oraz kobiety i mężczyzny podejrzewanych o kradzież okularów ten zarejestrowały kamery. Informacje w tej sprawie można przekazać powołując się na numery spraw umieszczone pod zdjęciami dzwoniąc na numer 22/ 603 91 69, 22/ 603 76 88 , 22/ 603 61 27 albo w formie elektronicznej pisząc na adres:  krp1warszawa@policja.waw.pl

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.