Skutki jazdy pod wpływem alkoholu. Beata K. traci kolejny kontrakt

W ubiegłym tygodniu wokalistka zespołu Bajm została zatrzymana za jazdę pod wpływem alkoholu. Od tego czasu wiele straciła. Właśnie został odwołany jej występ na festiwalu Miasto Muzyki by Empik w Warszawie. 

Autorstwa Serecki – Praca własna, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=52477586

Ten rok należał do niej. Beata K. grała koncerty, za które dostawała zawrotne sumy pieniędzy, posiadała także kontrakt z Coca-Colą, gdzie za kampanię otrzymała aż pół miliona złotych. Wydała również swoją autobiografię, która cieszyła się dużą popularnością.

Niestety, jazda pod wpływem alkoholu wszystko zmieniła. 61-latkę zatrzymano, mając 2 promile alkoholu w organizmie. Teraz grozi jej kara pozbawienia wolności na dwa lata. Od Beaty K. odcinają się też współpracujące z nią firmy. Coca-Cola wydała specjalnie oświadczenie w sprawie.

Teraz, jak się dowiedział „Super Express”, Beata K. nie zagra także na zaplanowanym na 25 września 2021 roku festiwalu Miasto Muzyki by Empik, który będzie mieć miejsce na warszawskim Bemowie. Póki co nie wiadomo jednak, kto ją zastąpi.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c