Śmierć polskiego projektanta! Walczył z ciężką chorobą!

W wieku 64 lat zmarł projektant Piotr Krajewski. O śmierci artysty poinformowała w mediach społecznościowych jego żona, Ewa Krajewska. 

Fot. Warszawa w Pigułce

Piotr Krajewski był znakomitym polskim projektantem. Zmarł w sobotę o godzinie 8 rano po ciężkiej walce z chorobą nowotworową. Miał 64 lata. Wpisem w mediach społecznościowych pożegnała go żona Ewa, która w ciągu ostatnich kilku miesięcy zajmowała się projektantem.

„Piotrusiu Tylko Ty potrafiłeś żartować ze wszystkiego i tylko Ty miałeś najlepszy dystans do wszystkiego. To właśnie Ty nauczyłeś mnie, jak żyć i dzielić się własnym życiem. Zamieszkałeś w moim sercu i już na zawsze w nim pozostaniesz. Dziękuję za wszystkie lata spędzone razem. To co przeżyliśmy, co czuliśmy, to tylko My wiemy. Wiele pięknych chwil i ważnych wydarzeń, Wzruszeń, przeżyć, jak i spełnionych marzeń. To była niezapomniana podróż życia. Do zobaczenia Mój Największy i Jedyny Przyjacielu, Miłości Mojego Życia! !!! Kocham Cię !!! Mój Aniele świeć najjaśniejszym białym światłem. Spotkamy się w naszym błękitnym wszechświecie.”

-napisała Ewa Krajewska. Również celebryci opłakują jego odejście. Wśród nich jest między innymi  jego przyjaciółka Aleksandra Szwed, która opublikowała pełen smutku post. Podziękowała w nim za to, że było jej dane go poznać i być częścią jego życia.

Piotr Krajewski był projektantem, malarzem i performerem. Należał do Międzynarodowego Stowarzyszenia Krytyki Artystycznej AICA, Polskiego Towarzystwa Estetycznego i Polskiego Towarzystwa Kulturoznawczego. Przez lata brał udział w setkach wystaw i pokazów. Kilka miesięcy temu dowiedział się, że ma nowotwór płuc drobnokomórkowy IV stopnia. Już wtedy ruszyła zbiórka pieniędzy, niezbędnych do dalszego leczenia mężczyzny. Niestety, 12 grudnia rak wygrał z nim walkę.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c