Śmierć polskiej dziennikarki. Miała tylko 37 lat!

W wieku zaledwie 37 lat zmarła Edyta Bieńczak, polska dziennikarka związana z radiem RMF FM. Zajmowała się bieżącymi wiadomościami. Stacja pożegnała swoją przyjaciółkę. 

Fot. Pixabay / Warszawa w Pigułce

Kolejna, bardzo smutna wiadomość ze świata dziennikarstwa. W wieku zaledwie 37 lat zmarła dziennikarka Edyta Bieńczak. Związana była od 2008 roku z radiem RMF FM, gdzie zajmowała się bieżącymi wiadomościami. Nie podano przyczyny zgonu kobiety.

Informację o śmierci Edyty Bieńczak przekazało RMF FM. Koledzy z radia ciepło wspominali swoją dziennikarkę. Zaznaczyli,  że zawsze była precyzyjna, konkretna i mądra. Była fanką tańca i hokeja, relacjonowała mecze drużyn hokejowych. W radiu pełniła funkcję wydawczyni w portalu RMF24.pl i „Faktach RMF FM”.

„… nic nie uśmierzy naszego bólu, nikt nie wypełni pustki po Tobie. Nie żyje Edyta Bieńczak, Edzia, Edka, Edi, Kreweta – jak mówiła sama o sobie. Odeszła zbyt nagle, zbyt szybko, zbyt wcześnie. Ostatni raz spotkała się z nami w poniedziałek na porannej zmianie.”

-napisano. Dodano też, że lata spędzone wspólnie z dziennikarką były pełne pracy, dyskusji, rozmów i sporów, zaznaczono, że jeśli w coś wierzyła, broniła tego z wielką żarliwością. Ona sama swój ostatni artykuł opublikowała zaledwie wczoraj. Dotyczył ustawy o zmianie czasu.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c