Śmiertelne potrącenie mężczyzny przez pociąg na Ochocie! Wstrzymany ruch

Na Ochocie na wysokości ulicy Gorlickiej doszło do potrącenia około 40-letniego mężczyzny przez pociąg Kolei Mazowieckich. Niestety mężczyzna zginął na miejscu.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że pieszy skrócił drogę i przechodził w miejscu niedozwolonym na wysokości zamkniętej kładki.

Jak mówią mieszkańcy w tym miejscu przechodzi setki osób dziennie przez tory.

WTP informuje:

Utrudnienia w kursowaniu pociągów SKM linii S2 oraz KM linii R8 i RL

Z powodu zdarzenia na szlaku Warszawa Al. Jerozolimskie – Warszawa Żwirki i Wigury występują utrudnienia w kursowaniu pociągów SKM linii S2 oraz pociągów KM linii R8 i RL. Niektóre pociągi mogą być opóźnione, odwołane, kursować w skróconej relacji lub inną trasą, niż rozkładowa.

Od godz 14:50 wprowadzono wzajemne honorowanie biletów KM ↔ ZTM w pociągach SKM linii S2 na odcinku Warszawa Lotnisko Chopina – Warszawa Wschodnia w obydwu kierunkach.

Od godz 15:05 wprowadzono wzajemne honorowanie biletów KM ZTM we wszystkich pojazdach WTP (w 1 i 2 strefie biletowej).

Informacje o aktualnych utrudnieniach i opóźnieniach można znaleźć na portalu pasażera PKP PLK S.A., zarządcy infrastruktury kolejowej –https://portalpasazera.pl/Opoznienia

Przepraszamy za utrudnienia


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c