Śmiertelne potrącenie pieszego! Kierowca uciekł. Policja poszukuje świadków wypadku

Policjanci Komendy Miejskiej w Ostrołęce pod nadzorem prokuratora ustalają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj w miejscowości Wach (rejon posesji oznaczonej nr 100) . Kilka minut przed godziną 23 kierujący najprawdopodobniej HONDĄ ACCORD GENERACJA VI potrącił pieszego, a następnie zbiegł z miejsca wypadku w kierunku miejscowości Karaska. Niestety w wyniku zdarzenia pieszy zmarł. Osoby posiadające informacje o zdarzeniu lub będące w posiadania nagrań z wideorejestratorów w swoich samochodach proszone są o zgłoszenie się do Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce lub kontakt telefoniczny bezpośrednio z dyżurnym ostrołęckich policjantów pod numer 47 704 14 24. Każdy sygnał mogący pomóc w poszukiwaniu kierowcy jest dla nas bardzo ważny.

Fot. Łukasz/ Warszawa w Pigułce

Wczoraj kilka minut przed godziną 23 dyżurny ostrołęckich policjantów odebrał zgłoszenie dotyczące potrącenia pieszego. Zdarzenie miało miejsce w miejscowości Wach w rejonie posesji oznaczonej numerem 100. Na miejsce skierowano policjantów z Kadzidła oraz ostrołęckiej drogówki oraz służby ratunkowe.

Według wstępnych ustaleń kierujący najprawdopodobniej hondą Accord VI generacji produkowanej w latach 1998 2002. w m. Wach potrącił 51 – letniego pieszego, po czym nie udzielając mu pomocy odjechał od trasy K- 53 z miejsca wypadku w kierunku m. Karaska. Niestety pomimo wysiłków lekarzy w wyniku obrażeń pieszy zmarł.

Na miejscu pod nadzorem Prokuratora policjanci w celu wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego zdarzenia wykonali szereg czynności procesowych, m.in. przesłuchanie świadków, wykonanie oględzin miejsca zdarzenia, zdjęcia i szkice.

Apelujemy do wszystkich osób posiadających informacje w sprawie wypadku, o zgłoszenie się do Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 47 704 14 24. Pomocne mogą być także nagrania z kamerek samochodowych pojazdów znajdujących się w tym czasie w rejonie miejsca zdarzenia, które mogły zarejestrować samochód sprawcy.

Za każdą informację, która pomoże w ustaleniu kierowcy auta dziękujemy.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c