Śmiertelne potrącenie rowerzysty. Kierowca uciekł z miejsca wypadku. Trwają poszukiwania

Wyszkowscy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają tragiczny w skutkach wypadek drogowy do którego doszło w miniony piątek w miejscowości Leszczydół Podwielątki. Według wstępnych ustaleń mundurowych, kierujący samochodem potrącił rowerzystę, nie udzielił mu pomocy i uciekł z miejsca. Rowerzysta poniósł śmierć na miejscu. Funkcjonariusze poszukują świadków zdarzenia i gwarantują anonimowość.

Fot. Policja Wyszków

W piątek, 6 listopada około godziny 18.45 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie otrzymał zgłoszenie, że na drodze w miejscowości Leszczydół Podwielątki został potrącony rowerzysta. Na miejscu nie było drugiego uczestnika wypadku. Kierowca samochodu nie udzielając pomocy potrąconemu mężczyźnie uciekł. 70-letni rowerzysta na skutek poniesionych obrażeń poniósł śmierć na miejscu wypadku.

Policjanci pod nadzorem prokuratora przez kilka godzin wykonywali czynności na miejscu wypadku drogowego. Śledczy zabezpieczyli ślady oraz sporządzali dokumentację procesową mająca na celu wyjaśnić przebieg, okoliczności zdarzenia, a przede wszystkim doprowadzić do ustalenia i zatrzymania sprawcy śmiertelnego potrącenia.

Wszystkie osoby, które mogą przyczynić się do zatrzymania sprawcy, ustalenia przebiegu i okoliczności zdarzenia, bądź były jego świadkiem prosimy o kontakt z  Komendą Powiatową Policji w Wyszkowie, tel. 47 704 62 50, 47 704 62 00. Czekamy również na Państwa sygnał wysyłając wiadomość e-mail na adres [email protected] lub za pośrednictwem fanpage POLICJA WYSZKÓW na portalu Facebook.com https://www.facebook.com/Policja-Wyszk%C3%B3w-1657492944519076


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c