Śmiertelne potrącenie rowerzysty! Sprawca uciekł i zgłosił się na komendę. Był pijany

Na drodze krajowej numer 62 w miejscowości Skuszew (pow. wyszkowski) doszło do tragicznego wypadku. Kierujący samochodem osobowym potrącił rowerzystę i uciekł. Cyklista poniósł śmierć na miejscu. Jak się okazało kierujący autem był pijany.

Fot. Łukasz / Warszawa w Pigułce

Jak mówi w rozmowie z Warszawą w Pigułce kom. Damian Wroczyński Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Wyszkowie do wypadku doszło po godzinie 11 na drodze krajowej numer 62 w miejscowości Skuszew. Kierujący samochodem osobowym potrącił rowerzystę i odjechał z miejsca zdarzenia. Rowerzysta mieszkaniec gminy Wyszków zginął na miejscu. 21-letni kierowca zgłosił się na komendę, także mieszkaniec gminy Wyszków. Badanie alkomatem wykazało 1,5 promila alkoholu. Pobrana zostanie krew do badań. Policjanci będą ustalać, czy kierujący podczas zdarzenia był pod wpływem alkoholu. Na miejscu czynności prowadziła policja pod nadzorem prokuratora.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c