Śmiertelnie potrącił jej ojca na przejściu i uciekł. Córka szuka świadków

Do zderzenia doszło na Wale Miedzeszyńskim, przed ulicą Arkadii w Wawrze.Kierujący nieznanym aktualnie samochodem potrącił mężczyznę na przejściu dla pieszych. Kierowca uciekł z miejsca wypadku.

Kierujący samochodem potrącił mężczyznę na oznakowanym przejściu dla pieszych bez sygnalizacji świetlnej. Następnie uciekł z miejsca zdarzenia.

Pieszy zginął na miejscu.

Córka ofiary szuka świadków zdarzenia i prosi o pomoc:

„Śmiertelnie potrącił pieszego (mojego Tatę) i uciekł !!!!
W dniu 05.09.2020 (sobota) około godziny 19.20 na ul. Wał Miedzeszyński na wysokości Biedronki przy POW (okolice ul. Bysławskiej), został potrącony ze skutkiem śmiertelnym pieszy.
Sprawca uciekł z miejsca wypadku. Do zdarzenia doszło podczas ulewy. Serdeczna prośba do wszystkich, którzy mogą posiadać nagranie samochodów poruszających się na ul. Wał Miedzeszyński w kierunku od Otwocka do Centrum Warszawy w godzinach: 19:15-20:00. Sprawca, który zbiegły z miejsca wypadku mógł mieć przyczepioną w okolicy maski swojego samochodu torbę poszkodowanego.
Może jakieś nagranie z kamery samochodowej…” – pisze Pani Grażyna.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c