Śmiertelny wypadek na Targówku! Nie żyje pasażer przewozu osób

Na ulicy Rozwadowskiego na Targówku na wiadukcie doszło do zderzenia ciężarówki z samochodem osobowym marki toyota (przewóz osób). W wyniku wypadku śmierć na miejscu poniósł pasażer. Droga jest zablokowana. Na miejscu pracuje policja pod nadzorem prokuratora.

WTP informuje:

AKTUALIZACJA: Utrudnienia w kursowaniu linii 156 i 256.

W związku ze zdarzeniem drogowym na ulicy Rozwadowskiego występują utrudnienia w kursowaniu autobusów linii 156 i 256. Autobusy zostały skierowane na trasy objazdowe w obu kierunkach z pominięciem zespołu przystankowego Kraśnicka ulicami : Księcia Ziemowita – Naczelnikowska – Radzymińska . Linie 156 i 256 nie będą również obsługiwały przystanku Bieżuńska 02.

Kierowanie linii 156 : Księcia Ziemowita – zawrotka na rondzie Księcia Ziemowita/Rzeczna – Księcia Ziemowita – Naczelnikowska – Radzymińska – Gorzykowska. Linia 256 w obu kierunkach: Trocka – Radzymińska – Naczelnikowska – Księcia Ziemowita.

Przepraszamy za utrudnienia.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c