Śmiertelny wypadek pod Warszawą! Droga będzie zablokowana przez 5 godzin. Ogromne utrudnienia!

Do śmiertelneo wypadku doszło przed godziną 17.00 w miejscowości Majdan tuż pod Warszawą. Ze wstępnych ustaleń wynika, że autobus miejski zderzył się z samochodem dostawczym. Jedna osoba nie żyje, cztery są ranne.

Jak mówi nam nadkom. Daniel Niezdropa: „Droga numer 17 jest całkowicie zablokowana. Wyznaczone są objazdy. Dla jadących od Warszawy policja zaleca nie skręcanie na drogę numer 17, a jechanie dalej na wprost drogą numer 2 do rondo w Stojadłach i skręt na drogę nr 50 do Kołbieli. Kierowcy jadący do Warszawy powinni kierować się tą samą trasą, ale w przeciwnym kierunku.”

Trasa jest nieprzejezdna w obu kierunkach. Jak podaje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, droga może być zablokowana nawet przez pięć godzin.

Na stronie ZTM czytamy:

Utrudnienia w kursowaniu linii 720, 722, 730

17:00

W związku z zablokowanym przejazdem na Trasie Lubelskiej występują utrudnienia w kursowaniu linii 720, 722, 730. Autobusy tych linii w obu kierunkach kierowane są na trasy objazdowe przebiegające ciągami ulic: Trakt Brzeski (DK2) – Wspólna, Boryszewska (DW721) z pominięciem przystanków:  BORYSZEWSKA, GÓRASZKA, MAJDAN-STACJA PALIW, MAJDAN, ZAKRĘTOWA, ZAGÓRZE-SANATORIUM.

Występują duże opóźnienia w kursowaniu ww. linii.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.