Śmiertelny wypadek pod Warszawą. Samochód osobowy zderzył się czołowo z ciężarówką

Wczoraj na krajowej „50-tce” w miejscowości Rządza (pow. miński), doszło do zderzenia toyoty z ciężarowym volvo. W wyniku zderzenia zginęła 65-letnia kobieta. Funkcjonariusze apelują o ostrożność na drodze. Przed nami trudny jesienny okres, bądźmy uważni!

Około 17:40 do oficera dyżurnego mińskiej komendy wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów na krajowej drodze nr 50 w miejscowości Rządza. Ze wstępnych ustaleń wynikało, że doszło do czołowego zderzenia ciężarówki volvo i toyoty, która z nieustalonych przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu. Mimo wysiłków służb, życia kobiety nie udało się uratować. Droga była zablokowana, policjanci wyznaczyli objazdy. Na miejscu pracował prokurator oraz policjanci, którzy szczegółowo zbierali informacje aby ustalić okoliczności zdarzenia.

Policjanci apelują o zachowanie ostrożności. Przed nami trudny jesienny okres na drodze. Pamiętajmy, szybko zapadający zmrok, mokra, śliska nawierzchnia, opadłe liście to wszystko powoduje utrudnienia, które musimy wziąć pod uwagę poruszając się po drogach. Dostosujmy prędkość do panujących warunków i nie przeceniajmy własnych umiejętności.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c