Śmiertelny wypadek w Sękocinie. Policja szuka świadków

W piątek po godzinie 23.00 na skrzyżowaniu drogi 721 z trasą S7 w Sękocinie doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. W zderzeniu trzech pojazdów, zginą kierujący oplem. Osoby, które mogły widzieć zdarzenie proszone są o zgłaszanie się do Komendy Powiatowej w Pruszkowie.

Fot. Policja

W piątek po godzinie 23.00 na skrzyżowaniu ul. Braci Leśnej (droga 721) z trasą S7 w Sękocinie Starym, doszło do zderzenia trzech pojazdów. W wyniku tego tragicznego zdarzenia kierujący oplem 35-letni mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

Okoliczności i przyczyny wypadku będą wyjaśniane przez prokuraturę i policję.

Świadkowie tego wypadku oraz osoby mogące przyczynić się do ustalenia okoliczności zdarzenia, a także osoby, których pojazdy były wyposażone w rejestratory obrazów, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Pruszkowie telefon (22) 758 60-81 oraz 47 72 46 221. Do Państwa dyspozycji pozostaje również adres poczty elektronicznej e-mail: [email protected]

Autor: kom. Karolina Kańka


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c