Śmiertelny wypadek w Zielonce. Policja szuka świadków

7 maja 2020 roku w Zielonce na skrzyżowaniu ulic Poniatowskiego i Południowej kierująca samochodem osobowym zderzyła się z motocyklistą, który przemieścił się na przeciwległy pas jezdni i zderzył się z jadącym pojazdem marki Hyundai. Kierujący motocyklem mężczyzna w wyniku odniesionych obrażeń ciała poniósł śmierć na miejscu. 

Fot. Łukasz / Warszawa w Pigułce

Wydział Dochodzeniowo – Śledczy Komendy Powiatowej Policji w Wołominie prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie wypadku drogowego zaistniałego w dniu 7 maja 2020 roku w miejscowości Zielonka na skrzyżowaniu ulic Poniatowskiego i Południowej.

Kierująca samochodem marki Toyota zderzyła się z kierującym motocyklem marki BMW mężczyzną, który po uderzeniu przemieścił się przeciwległy pas jezdni z zderzył się z jadącym pojazdem marki Hyundai. Kierujący motocyklem mężczyzna w wyniku odniesionych obrażeń ciała poniósł śmierć na miejscu.

Wszystkie osoby będące naocznymi świadkami wypadku proszone są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo – Śledczym KPP Wołomin ul. Wileńska 43a, 05-200 Wołomin tel. 47 724 72 59 lub (22) 776-20-21.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c