Sonda wśród czytelników: którą manifestację popieracie? [WYNIKI]

Wczoraj zadaliśmy Wam pytanie którą manifestacje popieracie. Dzisiaj prezentujemy wyniki i dziękujemy za wszystkie głosy! Wyniki potwierdzają wcześniejsze komentarze odnośnie uchodźców. Większość czytelników popiera „Polacy przeciw imigrantom„.

Fot. Warszawa w Pigułce

Fot. Warszawa w Pigułce

W sondzie wzięło udział 460 czytelników. Przy próbie 1000 osób próg błędu wynosi zazwyczaj 2-3 proc. Tak więc przy 460 będzie to około 6 proc. Tak czy inaczej przeważająca większość czytelników opowiedziało się za manifestacją „Polacy przeciw imigrantom” na którą pójdzie bądź chciałaby pójść 83 proc. ankietowanych. Z manifestacją „Uchodźcy mile widziani” utożsamia się 17 proc. głosujących.

Nasza mini-sonda potwierdza zaangażowanie w każdy z marszy. Na marsz „przeciw” na facebooku zapisało się 63 tys. osób. Na marsz „za” natomiast 12 tys osób. Za wszystkie głosy oddane w naszej sondzie bardzo dziękujemy!


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.