Spał w samochodzie, a w Polsce przebywał nielegalnie

Rankiem 28 maja do patrolujących Bielany strażników miejskich z V Oddziału Terenowego podszedł mężczyzna, który poinformował, że przy ul. Rudnickiego od kilku dni śpi w aucie jakiś mężczyzna.

Fot. Straż Miejska

Funkcjonariusze udali się na ul. Rudnickiego. Po skontrolowaniu kilkunastu zaparkowanych samochodów stwierdzili, że jeden z nich może być tymczasowym lokum mężczyzny. Gdy funkcjonariusze podeszli do stojącego w szpalerze samochodów nissana, okazało się, że mężczyzna jeszcze spał.

Po dobudzeniu zbadano jego trzeźwość – wynik 1 promil (0,44 mg/l) alkoholu w wydychanym powietrzu. W trakcie działań okazało się, że lokator nissana nie ma przy sobie dokumentów, podał tylko podstawowe dane. Aby je potwierdzić, strażnicy miejscy wezwali patrol policji.

Policjanci ustalili, że 50-latek jest obywatelem Ukrainy i przebywa na terenie naszego kraju nielegalnie. Mężczyznę przekazano policjantom.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c