Śródmieście: Mężczyzna wpadł pod nadjeżdżający pociąg

Na dworcu kolejowym Warszawa-Śródmieście doszło do niebezpiecznego zdarzenia z udziałem człowieka.

Jak informuje Zespół Prasowy Komendy Stołecznej Policji pijany mężczyzna wpadł pod nadjeżdżający pociąg.

Z niegroźnymi obrażeniami został odwieziony do szpitala.

Na miejscu pracuje policja i wykonuje czynności.

 

Obserwuj nas w Google News
Obserwuj
Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: Kontakt@warszawawpigulce.pl