Stowarzyszenie DzielnyTata chce zablokować Warszawę na 5 dni!

Stowarzyszenie „Dzielny Tata” chce zorganizować kolejny protest, a raczej serię protestów, które sparaliżują ruch w stolicy na pięć dni. Wcześniej, kilkadziesiąt osób zablokowało Most Poniatowskiego w godzinach szczytu powodując gigantyczne utrudnienia.

Fot. Dzielny Tata

Fot. Dzielny Tata

W dniach 12-16 października, DzielnyTata planuje kolejny protest, który ma zablokować ruch w Warszawie i zwrócić uwagę na problemy ojców, którzy chcą mieć prawo do opieki na swoimi dziećmi. W opisie wydarzenia możemy przeczytać:

„To nasza 36 manifestacja.Mimo rozmów z rządem, Prezydentami nic się nie zmienia. Musimy stać na ulicy żeby naród zrozumial że zostaliśmy okradzeni z naszego potomstwa, z naszego życia. nasze dzieci straciły jednego rodzica – bo DzielnyTata to nie tylko ojcowie, to także poszkodowane matki. Zamiast nas nasze dzieci wychowują obcy ludzie, my jedyne co mamy robić to płacić alimenty na nasze ukradzione nam dziecko. Nie możemy nawet pokazać jak cierpimy, jak to nas boli bo mężczyźni nie płaczą bo płacz jest oznaką dla mężczyzny całkowitego poddania się a my się nie poddajemy, po raz 36ty staniemy na ulicy i będziemy walczyć w tej nowe wojnie – która jest wojną cichą, bez wystrzału, ale każdy z nas marzy że przyjedzie taki dzień że to właśnie my odprowadzimy nasze dzieci do szkoły tego pięknego słonecznego dnia. Tak kiedyś nadejdzie taki dzień gdy zwyciężymy!!”

Nie wiadomym jest jaki jest plan utrudnień ani też czy miasto wyda zgodę. Będziemy monitorować tę sprawę.

Niezależny portal Warszawa w Pigułce. Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]
Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]