Straż miejska w Łomiankach apeluje o ostrożność. „Zwierzę przypominające pumę”

Straż Miejska w Łomiankach apeluje o zachowanie ostrożności w związku z informacjami od mieszkańców o zwierzęciu przypominającym pumę.

Fot. Shutterstock

Wszystko zaczęło się od zgłoszenia, że na Białołęce, jeden z mieszkańców widział dużego kota przypominającego pumę.

Stołeczna Straż Miejska udała się na miejsce, ale pomimo dwugodzinnych poszukiwań, zwierzęcia nie odnaleziono. Jakiś czas później mieszkaniec Łomianek apelował o ostrożność, gdyż twierdził, że widział dużego kota, który z sylwetki przypominał pumę. Te doniesienia potwierdzili inni mieszkańcy, którzy również widzieli zwierzę. Sprawę wyjaśnia straż miejska z Łomianek.

„W związku z podejrzeniem, że na terenie Gminy Łomianki może przebywać zwierzę przypominające pumę, prosimy Państwa o zachowanie ostrożności do czasu wyjaśnienia sprawy” – apeluje Straż Miejska w Łomiankach.

„Mamy nadzieję, że sytuacja szybko się wyjaśni, o czym będziemy Państwa informować na bieżąco. Podejdźmy do tematu spokojnie i odpowiedzialnie. W przypadku zaobserwowania zwierzęcia prosimy o kontakt ze Strażą Miejską lub Policją” – dodają strażnicy.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.