Strażacy przyjechali pompować wodę z ulicy. Zostali okradzeni podczas akcji

W sobotni wieczór (5.09) nad Legionowem przeszła burza, która spowodowała zalanie kilku ulic na tyle poważnie, że do akcji wkroczyć musieli strażacy. Na ulicy Sowińskiego podczas wypompowywania wody z zalanej ulicy, strażakom z OSP Legionowo skradziono jeden z węży (tzw. odcinek) o długości 20 metrów.

Fot. Wirtualne Legionowo

W czasie gdy strażacy byli zajęci akcją wypompowania wody z zalanej ulicy i parkingu, nieznani sprawcy ukradli jeden z odcinków pompy ssawnej. Strażacy podczas zbierania sprzętu po zakończonej akcji, zauważyli brak jednego z węży.

– Przyjechaliśmy pomóc ludziom a zostaliśmy przez nich okradzeni – bulwersuje się Tomasz Kołodziński Prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Legionowie.

Być może sprawców uda się ustalić dzięki kamerom monitoringu miejskiego. Obecnie druhowie sprawdzają czy nic więcej nie zginęło z samochodu pożarniczego. Sprawa została zgłoszona na policję.

Źródło: Wirtualne Legionowo


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c