Strażnicy miejscy założyli blokadę. Kierowca BMW wezwał lawetę i pakował na nią samochód. Strażnicy miejscy byli w szoku

Kierowca nieprawidłowo zaparkowanego pojazdu wpadł na kuriozalny pomysł by wezwać pomoc drogową, która odholowałaby jego auto pomimo założonej na koło blokady. Strażnicy miejscy ujęli obu mężczyzn.

Strażnicy miejscy, którzy 25 czerwca około godziny 10 jechali al. Solidarności, usłyszeli komunikat, że na ul. Piaskowej ktoś uszkodził blokadę założoną na koło nieprawidłowo zaparkowanego samochodu. Funkcjonariusze udali się na miejsce zdarzenia. Przed jednym z domów zastali lawetę pomocy drogowej, a na niej czarne BMW. Ten właśnie samochód był wcześniej unieruchomiony blokadą. Strażnicy miejscy podjęli interwencję. Kierowca pomocy drogowej, obywatel Ukrainy, stwierdził, że na polecenie właściciela BMW rozbił młotkiem kłódkę w blokadzie i przygotował pojazd do holowania. Strażnicy miejscy wezwali patrol policji. Obaj kierowcy zostali przekazani policji.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.