Strumień w Warszawie zmienił kolor na pomarańczowy! Zawiadomiliśmy WIOŚ

Na ulicy Berensona na warszawskiej Białołęce strumień zmienił kolor na pomarańczowy. Zawiadomiliśmy Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Warszawie.

Strumyk na całej długości jest pomarańczowy.

WIOŚ obiecał przyjrzenie się sprawie.

Więcej informacji wkrótce.

Obserwuj nas w Google News
Obserwuj
Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: Kontakt@warszawawpigulce.pl