Strzelanina na autostradzie A2. Policja bada tajemniczą sprawę

Policjanci z Grodziska Mazowieckiego badają sprawę tajemniczej strzelaniny na autostradzie A2 w okolicach Grodziska Mazowieckiego. Poszukiwane są osoby, które w ostatnich dniach trafiły do szpitala z ranami postrzałowymi.

Fot. Łukasz/ Warszawa w Pigułce

Policję zaalarmowali kierowcy, którzy przejeżdżali akurat autostradą. Zgłoszenie brzmiało, że przy zjeździe na Grodzisk Mazowiecki stoi kilka pojazdów i ktoś do nich strzela.

Na miejsce wysłano kilka jednostek policji. Podczas akcji ujawniono 5 osób i jeden samochód, wszystkie osoby były dobrze znane policji. W przeszłości byli wielokrotnie karani i notowani za wiele przestępstw.

Na miejscu zdarzenia policja znalazła dziesiątki łusek różnego kalibru. Osoby, które obok stały twierdziły, że nie wiedzą nic o żadnej strzelaninie.

Kilka dni temu na ulicy Grenadierów na Grochowie znaleziono jedną z osób, która została postrzelona. Funkcjonariusze prowadzą teraz dalsze czynności w tej sprawie.

Policja poszukuje świadków zdarzenia.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c