Strzelanina w Konstancinie. Dwóch policjantów rannych podczas próby zatrzymania poszukiwanego

W Konstancinie-Jeziornie podczas próby zatrzymania mężczyzny poszukiwanego listem gończym doszło do strzelaniny. Rannych zostało dwóch funkcjonariuszy policji oraz napastnik.

Fot. Policja

Fot. Policja

„Policjanci dostali informację, że w domu znajdującym się Konstancinie-Jeziornie przebywa mężczyzna poszukiwany listem gończym” – relacjonuje nam podkom. Iwona Jurkiewicz z Zespołu Prasowego Komendy Stołecznej Policji – „W momencie w którym policjanci weszli na teren posesji zostali zaatakowani przez poszukiwanego narzędziem przypominającym łom. Funkcjonariusze w celu ochrony życia użyli broni. Ze względu na mała powierzchnię miejsca w którym się znajdowali, jeden z policjantów został raniony rykoszetem. Na miejsce wezwano dział realizacyjny, który kontynuowal akcję. Funkcjonariusze weszli do domu w którym zabarykadował się podejrzany i aresztowali go.” – dodaje.

Policjantka dodała, że napastnik również został ranny i przewieziony do szpitala, gdzie pozostaje pod nadzorem policji. Życiu poszukiwanego mężczyzny, jak i policjantów nie jest zagrożone.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.