Suicydolog w Warszawie. Masz depresję lub myśli samobójcze? Możesz skorzystać z bezpłatnych konsultacji!

Od wczoraj mieszkańcy Śródmieścia mogą skorzystać z bezpłatnych porad suicydologa. Jak podkreślają urzędnicy ze Śródmieścia, pomoc dedykowana jest wszystkim tym, którzy borykają się z myślami samobójczymi, depresją oraz mają kłopot z odnalezieniem się w aktualnym położeniu.

fot. Pixabay

Jak podkreśla Burmistrz dzielnicy Warszawa-Śródmieście Aleksander Ferens, koronawirus i klimat pandemii przekłada się nie tylko na wymiar materialny, lecz także w sposób bezpośredni oddziałuje na kondycję psychiczną człowieka.

Miasto, chcąc pomóc osobom, które borykają się z utratą sensu życia, postanowiło, uruchomić stosowne wsparcie. Jak zaznacza Burmistrz Śródmieścia, oferowane wsparcie będzie dostępne również po zakończeniu pandemii.

Urzędnicy maja nadzieję, że możliwość uzyskania bezpłatnych porad i konsultacji z suicydologiem w kwestii profilaktyki samobójstw oraz wsparcia w kryzysie psychiczno-emocjonalnym pozwoli powrócić zagubionym i potrzebującym pomocy do względnej równowagi psychicznej.

Dedykowany suicydolog będzie miał za zadanie wprowadzenie stosownej terapii lub innej formy wsparcia, monitoring stanu pacjenta oraz nadzór nad realizacją procesu wychodzenia z kryzysu.

Uzyskanie porad możliwe jest drogą telefoniczną, pod numerem: (22) 277-41-99 lub mailową: [email protected] Dyżury telefoniczne będą realizowane we wtorki od 18:00 do 21:00, w czwartki od 16:00 do 19:00 oraz w soboty od 12:00 do 14:00.

Jak zapewniają urzędnicy, wiadomości zwrotne na przesłane maila będą udzielane w ciągu godziny od momentu wpłynięcia korespondencji od osoby potrzebującej pomocy.

Pomoc suicydologiczną zaoferowało Centrum Pomocy Społecznej im. prof. A. Tymowskiego.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c