Suntago, największy park wodny w Europie wznawia działalność!

Suntago Wodny Świat otworzył się 19 lutego i był otwarty niespełna miesiąc zanim Polskę dotknęła pandemia koronawirusa. Teraz park zostaje ponownie otwarty.

Fot. Warszawa w Pigułce

Większość obiektów nie zostało otwartych wraz ze zdjęciem obostrzeń. Musiały się przygotować na otwarcie. Najczęściej tym dłużej, im większy był obiekt.

Początkowe informacje mówiły, że park otworzy się dopiero 1 lipca, ale okazało się, że jest on gotowy na przyjęcie klientów już 18 czerwca.

Jak dowiadujemy się z filmu promującego otwarcie, na terenie obiektu wprowadzono szereg zabezpieczeń i obostrzeń. Pierwsze z nich to oczywiście maseczki. Obowiązują jednak tylko w holu i szatni. Dodano też nowe oznakowanie, system kolejkowy i wydzielone sekcje szafek, leżaków i parkingu. Dzięki opaskom wszystkie płatności dodatkowe jak np. drinki będą przeprowadzane bezgotówkowo.

W miarę możliwości rozsuwany będzie dach dla lepszej cyrkulacji powietrza, a cały park wodny ma być regularnie dezynfekowany. Oczywiście wprowadzono też płyny do dezynfekcji, które będą dostępne praktycznie na każdym kroku.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c