Świetna inicjatywa mieszkańców podwarszawskich Dawidów Bankowych! Szyją maseczki!

„Społecznie i chałupniczo szyjemy maseczki ochronne na potrzeby lokalnych instytucji (gmina Raszyn i okolice). Pierwsza partia trafiła m.in. do patrolu policji i szpitala w Piasecznie, ale zapotrzebowanie rośnie. Szukamy chętnych do pomocy!” – czytamy na fanpage  https://www.facebook.com/maseczkiposasiedzku/„Drodzy Sąsiedzi bliżsi i dalsi,

Staramy się zaspokoić stale rosnące potrzeby Ochrony Zdrowia w zakresie zapotrzebowania na maseczki ochronne ??

Ostatnio szyjemy maseczki dla personelu i pacjentów 2 przychodni na warszawskim Ursynowie (50 szt dla jednej; 100 szt dla drugiej). Zgłaszają się kolejni Potrzebujący, między innymi Ośrodek Opiekuńczo- Leczniczy w Konstancinie Jeziorna.

Po dostarczeniu 180 maseczek kończą się nam zapasy własnych materiałów oraz dary od Was i z okolicznych sklepów.❤️❤️❤️❤️

Kilka darów jest w drodze ❤️❤️

Potrzebujemy 100% bawełny. Każda ilość, nawet niewielka, przyczyni się do ratowania zdrowia. Na 1 maseczkę wystarczy materiał wielkości 40 cm X 25 cm.

Bardzo liczymy na Waszą hojność dla NaszychBohaterow.??

Będę wdzięczna za udostępnianie tego posta!” – czytamy.

Pomóżmy im!


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c