Syn podejrzewany o okradanie, bicie i zastraszanie swojego ojca

Policjanci z posterunku w Celestynowie zatrzymali 38-letniego mężczyznę podejrzewanego o znęcanie się nad swoim niemal 80-letnim ojcem. Z zebranych informacji wynika, że syn zabierał ojcu pieniądze i bił go, gdy ten odmawiał. Podczas jego ostatniej wizyty zniszczył mu wyposażenie mieszkania. Przestępstwo znęcania się nad osobą najbliższą zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 5.

Fot. KSP

Fot. KSP

Policjanci z posterunku w Celestynowie zostali wezwani do jednego z domów na terenie gminy, gdzie miało dojść do zniszczenia mienia. Na miejscu okazało się, że w mieszkaniu niemal 80-letniego mężczyzny powybijano okna, rozbito nowy telewizor, powyrywano i potłuczono żyrandol i inne oświetlenie. Jak się okazało podejrzewanym o dokonanie tego czynu był 38-letni syn poszkodowanego. Ponadto policjanci z Celestynowa ustalili, że staruszek jest systematycznie okradany, bity i zastraszany.

W związku z tym mundurowi zdecydowali się na natychmiastowe zatrzymanie mężczyzny podejrzewanego o znęcanie się nad swoim ojcem.

38-latek odpowie teraz przed sądem. Przestępstwo znęcania się nad najbliższym członkiem rodziny zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 5.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.