Szał w Biedronce! Ogromne kolejki, kłótnie i brak swojaków

Czytelnicy donoszą nam o ogromnych kolejkach w sklepach sieci Biedronka. Każdy chce dostać do zakupów darmowego swojaka. W wielu miejscach maskotki się już pokończyły.

Fot. Warszawa w Pigułce

By dostać darmową maskotkę trzeba spełnić kilka warunków. Po pierwsze, należy zrobić zakupy za blisko 50 zł. Po drugie, trzeba kupić jedną sztukę warzyw i owoców pochodzących z Polski. Po trzecie, trzeba posiadać kartę Moja Biedronka. Trzeba też pamiętać, że niektóre produkty, jak na przykład alkohol są wyłączone z promocji i nie można ich wliczyć do ceny zakupu, by otrzymać maskotkę.

Czytelnicy piszą nam, że w niektórych miejscach maskotek już brakuje. W innych, gdzie jeszcze są, panują ogromne kolejki. Pani Ania napisała nam natomiast, że w jednym ze sklepów o mało nie doszło do rękoczynów, bo klienci pokłócili się o miejsce w kolejce. Na szczęście zareagowała obsługa i uspokoiła mężczyzn.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c