Szczyt bezczelności: okraść sklep i przynieśc swoje CV

Policjanci z Błonia zostali powiadomieni o kradzieży kosmetyków, do której doszło w jednym ze sklepów na terenie gminy. Zabezpieczyli nagrania z monitoringu. Jak się później okazało, kobieta, która dokonała kradzieży, po dwóch dniach przyszła do właściciela ze swoim CV.

Fot. Pixabay

Fot. Pixabay

Policjanci z Błonia zostali powiadomieni o kradzieży, do której doszło w jednym ze sklepów na terenie gminy. Na nagraniu monitoringu widoczna była kobieta, która wyszła ze sklepu z kosmetykami wartymi około 400 złotych, nie uiszczając rachunku. Jak się okazało, była to ta sama kobieta, która dwa dni później przyszła do właściciela sklepu ze swoim CV.

Wczoraj mundurowi zatrzymali 30-latkę „na gorącym” uczynku. Kobieta w innym sklepie przez kilka ostatnich dni dokonywała kolejnych kradzieży. Z placówki handlowej wyniosła artykuły spożywcze i chemiczne o łącznej wartości około 500 złotych, za które nie zapłaciła. Mieszkanka błońskiej gminy usłyszała już zarzuty kradzieży, do których przyznała się i poddała dobrowolnie karze.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c