Szef wywiadu Ukrainy: „Putin jest poważnie chory”

Szef ukraińskiego wywiadu oświadczył podczas piątkowego wywiadu, że dyktator rosji jest poważnie chory. Jak wyjaśnił chodzi o raka. To już nie pierwszy raz, kiedy mówi się o problemach nowotowrowych Władimira Putina. 

Fot. Pixabay

Szef ukraińskiego wywiadu wojskowego Kryło Budanow w wywiadzie dla telewizji Sky News przekazał, że rosyjski dyktator jest poważnie chory na raka. Jak dodaje ukraińska agencja UNIAN, już wcześniej plotkowało się o raku tarczycy lub jamy brzusznej Władimira Putina.

Zdaniem Budanowa, w Rosji dokonuje się już przewrót, którego celem jest obalenie Władimira Putina. Zabrał też głos w sprawie rosyjskiej inwazji. Wyraził przekonanie, że przełom w wojnie na Ukrainie nastąpić może w sierpniu, a do końca roku zostanie zakończona znaczna część aktywnych działań bojowych.

„W rezultacie przywrócimy ukraińską władzę na wszystkich naszych terytoriach, które utraciliśmy, w tym w Donbasie i na Krymie.”

-oznajmił szef ukraińskiego wywiadu wojskowego. Jak zaznaczył, wojna trwa już tak naprawdę osiem lat i Ukraina zna niemal wszystkie plany Rosji. Nie dziwi go także seria niepowodzeń wroga. Jego zdaniem Rosja nie jest wcale taka silna, jak Rosjanom się wydaje.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.