Szefowa kampanii Andrzeja Dudy ugryzła mieszkańca!

Jolanta Turczynowicz-Kieryłło szefowa kampanii Andrzeja Dudy ugryzła mieszkańca Milanówka. Jak mówi szefowa kampanii „zrobiłam to w obronie własnej i swojego syna. Mężczyzna rzucił się na mojego syna musiałam zareagować, ugryzłam go w rękę”.

Fot. Jolanta Turczynowicz-Kieryłło

Do zdarzenia miało dojść podczas ciszy wyborczej przed drugą turą wyborów samorządowych w 2018 roku. Jolanta Turczynowicz-Kieryłło roznosiła plakaty ośmieszające jednego z kandydatów, kiedy próbowano ją zatrzymać ugryzła go w rękę.

Gazeta Wyborcza sięgnęła dzisiaj bruku. Stanęła po stronie damskiego boksera przeciwko matce broniącej dziecko. Ukryła opinie lekarskie, że sprawca mnie dusił. Zataiła, że zaatakował nas zawodowy hejter, opisywany w mediach ogólnopolskich” – tłumaczy Jolanta Turczynowicz-Kieryłło

Do całej sytuacji odniósł się Wiceprezes Rady Ministrów Jarosław Gowin:

Ciekawe, do czego jeszcze posuną się środowiska zaniepokojone zaniepokojone tym, jak silnym wsparciem dla kampanii AndrzejDuda2020 okazała się mecenasJTK. Każdy przyzwoity człowiek powinien solidaryzować się z matką rzucającą się na ratunek swojemu dziecku


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.