Szli ulicą i niszczyli zaparkowane samochody

Zaalarmowani przez świadka patrolowcy błyskawicznie podjęli interwencję i zatrzymali dwóch mężczyzn. 22 i 23-latek kopali i uderzali w karoserię zaparkowanych przy ulicy Prochowej samochodów. W efekcie uszkodzili 5 pojazdów. Obaj byli pod wpływem alkoholu. W wydziale do walki z przestępczością przeciwko mieniu usłyszeli zarzuty, odpowiedzą za zniszczenie mienia. 23-latek dodatkowo był poszukiwany, ma do odbycia karę roku pozbawienia wolności.

Fot. Policja

Około południa patrolowcy usłyszeli w radiostacji komunikat dotyczący mężczyzn, którzy idą chodnikiem wzdłuż ulicy Prochowej i dewastują zaparkowane samochody. Zgłaszający opisał wygląd podejrzanych i kierunek, w jakim się poruszali.

Funkcjonariusze natychmiast zareagowali. Kilka minut później, niedaleko miejsca zdarzenia mundurowi zauważyli opisywanych mężczyzn. 22 i 23-latek byli pod wpływem alkoholu, zostali zatrzymani. Okazało się, że kopali i uderzali w zaparkowane pojazdy i w ten sposób uszkodzili 5 aut. Starszy z mężczyzn był poszukiwany, ma do odbycia karę roku pozbawienia wolności.

Powiadomieni o zdarzeniu właściciele samochodów złożyli zeznania w komendzie. Śledczy z wydziału mienia zebrali materiały procesowe i na ich podstawie przedstawili zatrzymanym zarzuty zniszczenia mienia.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c