SZOK!!! Nowa plaża na Białołęce za duże pieniądze została właśnie zrównana z ziemią przez koparki! „Pieniądze poszły w błoto”

Druga plaża na Białołęce za ponad 100 tysięcy złotych zgłoszona z budżetu obywatelskiego została zrównana z ziemią. Jak mówi w rozmowie z Warszawą w Pigułce Radny z Białołęki Marcin Korowaj ratusz nie uzgodnił budowy plaży z Wodami Polskimi, te zażądały natychmiastowej likwidacji inwestycji.

Plaża stała kilka tygodni została wybudowana z Budżetu Obywatelskiego, który został zgłoszony przez mieszkańców. Jak mówi Radny Marcin Korowaj jest to świetny pomysł mieszkańców, ale słaba koordynacja warszawskiego ratusza. Ratusz nie uzgodnił z Wodami Polskimi budowy plaży, która i tak została wykonana totalnie bez jakiejkolwiek wyobraźni, o czym już pisaliśmy. 

Ratusz nie złożył stosownych dokumentów do Wód Polskich, te zażądały rozbiórki „plaży”. Aktualnie ratusz musi uzyskać potrzebne podpisy i papiery, aby inwestycja mogła znowu powrócić w to samo miejsce, które należy do Wód Polskich.

Jak zaznacza Radny „autorzy projektu, jak i mieszkańcy są niczemu winni. To jest po prostu fuszerka urzędnicza. Ratusz nie dopilnował wszystkich procedur budowy plaży„.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.