Szokująca reklama rajstop z trumną w tle: „śpieszmy się kochać ludzi…”

Co ma ze sobą wspólnego seksowna kobieta, cmentarz, trumna i rajstopy? Okazuje się, że bardzo wiele o czym ma dowieść reklama Fabryki Rajstop Adrian, która pojawiła się w największych miastach w Polsce, w tym w Warszawie.

Fot. Adrian Fabryka Rajstop / Facebook

Fot. Adrian Fabryka Rajstop / Facebook

Wszyscy są zszokowani. Katolicy oburzają się, o wykorzystanie słów księdza Twardowskiego i zrównanie ich głębi z poziomem wzorków na rajstopach. Lewicowcy nie wiuedzą o co tak naprawdę chodzi, a cała reszta ma reklamę za niesmaczną.  Pomysłodawczynią reklamy jest Małgorzata Rosołowska-Pomorska, właścicielka firmy Adrian. Co tak naprawdę autorka miała na myśli? Wyjaśniła to w wywiadzie dla serisu Wirtualne Media:

„Starałam się powiedzieć, że życie biegnie nieubłaganie. Że gonimy często za rzeczami, które z pewnej perspektywy nie mają najmniejszego znaczenia. Że jesteśmy dla siebie niemili i nietolerancyjni” – wyjaśnia szef firmny Adria.

Użytkownicy nie wierzą własnym oczom. Na profilu Adriana pojawił się niesłychany dotąd hejt. Wszyscy mówią, że wyjaśnienia dotyczące reklamy to kpina. Co Wy o tym myślicie?


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.