Szokująca treść SMS-a ojca Dawida do jego matki. Wysłał go przed samobójstwem

Przed samobójstwem ojca Dawida Żukowskiego, wysłał on SMS-a do matki. Wirtualna Polska ujawnia treść wiadomości i informuje, że została wysłana na około dwie godziny przed tragicznym zdarzeniem.

„Już nigdy nie zobaczysz syna” – tak miała brzmieć wiadomość, którą mężczyzna wysłał ok. 18.50 do swojej żony.

Około godziny 21 doszło do tragicznego zdarzenia. Mężczyzna targnął się na swoje życie i rzucił pod pociąg. Tę wersję potwierdził też maszynista.

Około północy matka zgłosiła zaginięcie syna.

Wiadomo, że ojciec odebrał synka około godziny 17:00 z Grodziska Mazowieckiego i miał przywieźć go do matki. Samochód miał charakterystyczną blendę przeciwsłoneczną.

Jak informuje Mariusz Mrozek z Komendy Stołecznej Policji samochód odnaleziono 3 kilometry od miejsca, w którym ojciec targnął się na życie.

Policja prosi przede wszystkim o nagrania z monitoringu po trasie, jaką poruszał się samochód. Działania prowadzone są pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Grodzisku Mazowieckim.

Ktokolwiek ma lub może mieć informację w tej sprawie proszony jest o kontakt z numerem 112 lub najbliższą jednostką policji.

Dawid ma 110 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała. Włosy jasne, zaczesane na prawo. Chłopiec był ubrany w szaroniebieską bluzę dresową, niebieskie jeansy oraz niebieskie trampki z obrazkami Zygzaka McQueena.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.