Szokujące informacje o kierowcy autobusu z Klaudyny! Nie tylko narkotyki, ale także dopalacze i rozpuszczalnik?

Reporterzy Super Expressu dotarli do szokujących informacji w sprawie wypadku na Klaudyny. Po zderzeniu i informacji o wypadku, kolega kierowcy miał ukryć narkotyki przed policją. 

Fot. Łukasz/ Warszawa w Pigułce

„Partner kierowcy zeznał, że zdarzało im się razem zażywać narkotyki i dopalacze. Zeznał również, że 25- latek wąchał rozpuszczalnik, ale nie umiał powiedzieć, czy robił to w trakcie lub przed pracą” – podaje SE.pl

25-letni kierowca, który wjechał w 4 auta na ulicy Klaudyny był pod wpływem amfetaminy! Jest to już kolejny kierowca, który spowodował wypadek będąc pod wpływem narkotyków. Informację o badaniu narkotestem i wyniku pozytywnym potwierdziła stołeczna policja.

 Autobus miejski linii 181 wjechał w zaparkowane samochody.  Uszkodzone zostały cztery pojazdy. Pasażerka autobusu trafiła do szpitala.

Kierowca wjechał autobusem w trzy zaparkowane samochody i latanie, której klosz spadł na czwarty samochód. Jak mówił kierowca autobusu zasnął za kierownicą. ”Wstawanie rano jest męczące. Byłem bardzo zmęczony, zasnąłem za kierownicą i wjechałem w auta” – mówił kierowca.

Jedna pasażerka  autobusu trafiła do szpitala. Jak się okazało kierowca był pod wpływem amfetaminy i został zatrzymany. Zostało wszczęte dochodzenie. Jest to już kolejny wypadek tego przewoźnika, gdzie kierowca autobusu jest pod wpływem narkotyków. Dwa tygodnie temu kierowca linii 186 spadł autobusem z mostu Grota-Roweckiego, gdzie jedna osoba zginęła, a 22 zostały ranne.

W zdarzeniu na ul. Klaudyny lekkie obrażenia odniosła jedna z pasażerek autobusu. Kobieta z ogólnymi potłuczeniami została przewieziona do szpitala, a po wykonaniu niezbędnych badań wypisana do domu. Policjanci wykonują dalsze czynności w tej sprawieZatrzymano kierowcę autobusu linii 181, który na ul. Klaudyny uderzył w 4 zaparkowane pojazdy i latarnię. Badanie trzeźwości dało wynik ujemny, jednak tester narkotykowy wskazał na obecność metaamfetaminy w pobranej próbce. Mężczyźnie pobrano w szpitalu do badań krew i mocz” – informuje Komenda Stołeczna Policji.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c