Szokujące nagranie z policjantem. O włos od tragedii. Mamy komentarz policji [WIDEO]

Na kanale STOP Cham ukazał się film z niebezpiecznym zdarzeniem z udziałem policjanta w Warszawie. Postanowiliśmy przesłać film do Komendy Stołecznej Policji z prośbą o komentarz „Policjanci bez kamizelek, bez pojazdu z włączonych sygnałów (zresztą tam nawet nie ma radiowozu), są kompletnie niewidoczni pod wiaduktem. Wchodzą, ponieważ pani widocznej na nagraniu spadł portfel-dokumenty z wiaduktu na jezdnię. Czerwone auto uderza w barierki by uniknąć zderzenia z autem poprzedzającym.” – czytamy w opisie filmu.

Nagranie z prośbą o komentarz wysłaliśmy do Komendy Stołecznej Policji:

Witam
Gdybyśmy spojrzeli na komentarze internautów, można odnieść wrażenie że mamy do czynienia z sytuacją zabawną, Niestety mało brakowało by doszło do tragedii. Kierujący muszą pamiętać o prędkości z jaką się poruszają. Powinna ona być dostosowana do warunków panujących na drodze oraz do ograniczeń prawnych wynikających z charakteru drogi. Te warunki to m.in. natężenie ruchu. Prędkość prawidłowa to taka, która pozwoli nam zatrzymać się w sposób bezpieczny. Pytanie czy była to prędkość bezpieczna?
z Poważaniem
nadkom. Sylwester Marczak
Rzecznik Prasowy KSP”


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c