Szokujące naklejki w centrum handlowym! Internauci nie mogą uwierzyć

Pani Ewa (imię zmienione) zrobiła zdjęcie w jednym z warszawskich centrów handlowych na Ochocie. Kartka zszokowała nie tylko ją, ale setki internautek, które wyraziły swoją opinię na jednym z portali społecznościowych.

Fot. Czytelniczka

„ZATRZYMAJ ABORCJĘ.  Każdego dnia dziesiątki Polek wyjeżdża za granicę by zabić swoje dzieci Powstrzymajmy je!  Obowiązkowe kontrole na przejściach granicznych już DZIŚ!”

Reakcje internautów są dość jednoznaczne:

„Cenny kilogram Polaka z Misia nabiera nowego sensu;)” – napisał Pan Michał w komentarzu do zdjęcia

„To może zaświadczenie od ginekologa jak będzie się chciało wyjechać za granicę? ??? Normalnie groteska.” – pisze Pani Dorota

„Następnym krokiem będą specjalne obozy, do których pozamykają ciężarne i nie wypuszczą ich, aż do momentu rozwiązania, żeby nie daj Boże coś do głowy nie strzeliło jednej czy drugiej 

Część osób uważa, że naklejki to prowokacja, inni mają swoją teorię:

„Piszecie, że to prowokacja? Cały ruch anti-choice to przecież jedna wielka prowokacja, nikt o zdrowych zmysłach nie może brać poważnie jakiegoś bractwa małych stópek. Co więcej, cała skrajna prawica od Hitlera do Trumpa to zawsze była prowokacja. Prowokacja nie znaczy, że to nie groźne.” – pisze Pan Szymon.

Pomysł jest niewykonalny i groteskowy. Jednak zmusza do dyskusji nad tematem i prowokuje do myślenia. Naszym zdaniem taki był zamysł, a Wy co o tym sądzicie?

 

 

 

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.