Szokujące ustalenia! Kobieta, która porzuciła dziecko w reklamówce dwa razy była już w ciąży

Kobieta, która porzuciła noworodka w reklamówce, urodziła wcześniej dwójkę dzieci. Na szczęście, nic im się nie stało. Matka zrzekła się praw do nich tuż po porodzie.

Fot. Pixabay

Kobieta usłyszała zarzut dzieciobójstwa. To czyn o jaki może być oskarżona jedynie matka, która w czasie porodu próbowała zabić swoje dziecko. Grozi jej za to do pięciu lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w czwartek około 11:30 przy ogródkach na ulicy Głębockiej. Mężczyzna zauważył dziecko w reklamówce. Zawiadomił ochronę działek, a ta pogotowie oraz policję.

Jak przekazała podkom. Paulina Onyszko z białołęckiej policji, dziecko urodziło się najprawdopodobniej tego samego dnia, którego zostało znalezione. Zostało przetransportowane do szpitala. Stan dziewczynki jest stabilny, lekarze otoczyli ją opieką.

Miejsce znalezienia noworodka wygląda na niesprzątane i opuszczone od dawna. Na działce są śmieci, stare meble i elementy wyposażenia. W związku ze sprawą noworodka znalezionego w reklamówce na terenie ogródków działkowych zatrzymano 36-letnią kobietę. Zatrzymania dokonali strażnicy miejscy, którzy zauważyli krwawiącą kobietę wśród bezdomnych spożywających alkohol.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.