Szokujące zdarzenie w Śródmieściu. „Zapłakana kobieta z zakrwawionym małym dzieckiem”

Podczas pełnienia obowiązków służby często muszą podejmować błyskawiczne interwencje. Jedna z takich sytuacji miała miejsce 4 grudnia, gdy stojąc w korku w al. Krakowskiej jeden z kierowców sygnałami zwrócił na siebie uwagę strażników miejskich. W jego aucie znajdowało się zakrwawione dziecko.

Fot. Straż Miejska

Dochodziła godzina 18, gdy jeden z radiowozów III Oddziału Terenowego straży miejskiej jechał w korku Aleją Krakowską. Gdy funkcjonariusze zrównali się ze stojącą na środkowym pasie skodą fabią jej kierowca zaczął trąbić i dawać znaki by otworzyli szybę.

Mężczyzna był bardzo zdenerwowany. Wyjaśnił, że potrzebuje natychmiastowej pomocy w dostaniu się do najbliższego szpitala. Wewnątrz auta strażnicy zobaczyli zapłakaną kobietę z małym dzieckiem, które miało zakrwawioną buzię.

Mając świadomość powagi sytuacji strażnicy polecili mężczyźnie by jechał za nimi. Włączyli sygnały świetlne i dźwiękowe i ruszyli w stronę szpitala dziecięcego przy ul. Pawińskiego. Nie było to łatwe. Mimo to po kilku minutach konwojowi udało się dojechać do szpitala. Dziecko zostało natychmiast przekazane na oddział ratunkowy.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c