Sztab Andrzeja Dudy chce… pomóc w zbieraniu podpisów dla Rafała Trzaskowskiego

Politycy ze sztabu Andrzeja Dudy poinformowali, że w czwartek wznowiona będzie kampania wyborcza obecnego prezydenta. Krzysztof Sobolewski zapewnił jednocześnie, że jeżeli Rafał Trzaskowski będzie miał problem w zebraniu 100 tys. podpisów, sztab Andrzeja Dudy może pomóc.

Fot. Bartłomiej Zborowski/East News

Niektórzy „kandydaci na kandydatów” zaczęli zbierać podpisy, tylko na jakim wzorze i jakiej podstawie? – pytał Sobolewski.

Odniósł się w ten sposób do materiału TVP Info w którym to informowano, że sztab Rafała Trzaskowskiego zaczął zbierać podpisy. Sztab KO dementował te informacje i tłumaczył, że na razie rozesłane zostały karty, a same podpisy nie są zbierane.

Jeżeli tzw. dubler będzie miał problemy, jesteśmy do dyspozycji, gdyby trzeba było pomóc. Oni (chodzi o sztab Rafała Trzaskowskiego – red.) mają numery telefonów do nas, stawiamy się do dyspozycji – zapewnił Krzysztof Sobolewski.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c