Szukali go od 20 lat, wysłali 4 listy gończe. Wpadł, bo… rzucił kamieniem

Był poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania oraz 4 listami gończymi. Od 20 lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Wpadł w ręce policjantów z Komisariatu Policji w Pionkach po tym, gdy uszkodził pojazd.

Fot. Policja

40-latek ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od 20 lat. Za mężczyzną wystawiono 4 listy gończe oraz Europejski Nakaz Aresztowania. Poszukiwany był m.in. za kradzieże z włamaniem oraz rozbój.

W ostatnich dniach uszkodził zaparkowany w Pionkach pojazd rzucając w szyby kamieniami. Po otrzymaniu informacji o uszkodzeniu mienia policjanci z Komisariatu Policji w Pionkach zatrzymali sprawcę tego przestępstwa, który dodatkowo jak się okazało był poszukiwany.

Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie, a następnie został przewieziony do aresztu śledczego, gdzie będzie odbywał zaległą karę pozbawienia wolności.

Autor: Justyna Leszczyńska


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c