Szumisie – serce misia, które bije w stolicy

Kiedy rodzi się maluszek dla każdego rodzica jest to rewolucja.  Rewolucję przeżywa także młody człowiek, który przez 9 miesięcy przebywał w ciepłym, spokojnym miejscu. Oba środowiska na zewnątrz i wewnątrz brzucha mamy różnią się drastycznie, dlatego opracowano coś, co pomoże maluszkowi przejść przez te transformację.

Fot. Warszawa w Pigułce

Fot. Warszawa w Pigułce

Serce Szumisia bije w Warszawie. To właśnie nasza lokalna, warszawska firma produkuje serduszka Szumisiów, które emitując biały szum uspokajają maleństwo przypominając mu o czasie spędzonym w brzuchu mamy. To właśnie tu na targach Mother and Baby poznaliśmy sympatyczna Panią Anię – pomysłodawczynię Szumisiów, która dala nam przetestować swój produkt.

Naszym hitem jest poduszka w zamyśle do karmienia piersią… ponieważ u nas w domu nie ma noworodków (jeszcze!), gdy przyjdzie odpowiednia pora przetestujemy ją osobno, ale już dziś możemy napisać, ze w przypadku dzieci półtorarocznych sprawdzi się świetnie jako fotelik, a pięciolatków jako poducha pod głowę, jest ładna wizualnie, przyjemna w dotyku.

Szumis maskotka – zabawna kuleczka w pastelowych kolorach, ma szansę stać się najlepszym przyjacielem Twojego dziecka. Bardzo podoba się nam pomysł zastosowania wszytych suwaków zamiast rzepów w miejscu gdzie umieszcza się urządzenie emitujące szumy. Czy te dźwięki pomagają? Tak! Dziecko wyraźnie się wycisza i uspokaja, dając nam chwile oddechu.

Zespół zajmujący się Szumisiami wraz z pomysłodawczynią,  Anną Skórzyńską (pierwsza od lewej). Fot. Warszawa w Pigułce

Zespół zajmujący się Szumisiami wraz z pomysłodawczynią, Anną Skórzyńską (pierwsza od lewej). Fot. Warszawa w Pigułce

Szumis główka, czyli kompaktowa wersja Szumisia sprawdza się doskonale w podróży, zajmuje niewiele miejsca i można go przyczepić praktycznie wszędzie dzięki specjalnemu zapięciu.

Kocyk… co mogę napisać o kocyku? Ano sporo. Mój syn lubi niestety wyjadać paproszki, a zastąpienie kocyków kołderką nie wchodzi w rachubę, bo tylko kocyki wchodzą w grę. Bez nich nie zaśnie żeby nie wiem jak był zmęczony… i tu z pomocą przyszedł nam kocyk od Szumisiów! RE-WE-LA-CJA.. zamiast kosmatego materiału mamy kocyk z grubego pluszu. Tu nie ma możliwości wyciągania nitek czy paproszków jak w produktach made in China. Widać pomysł i dbałość i detale, a to charakteryzuje dobre, polskie… warszawskiej firmy!

Jako rodzice i lokalni patrioci szczerze polecamy i zachęcamy do odwiedzin:

http://szumisiesklep.pl/

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.