Szybkie randki dla seniorów na Ursynowie. Jest projekt

Jest pomysł na organizowanie szybkich randek, które będą skierowane dla seniorów. Jeden z mieszkańców Ursynowa i członków Rady Seniorów złożył do budżetu obywatelskiego projekt. 

Speed dating to znana forma znalezienia miłości, pochodząca z Ameryki. Polega na spotykaniu się w parach w kawiarniach. Rozmowa trwa  zaledwie kilka minut, po czym następuje zmiana partnera do rozmowy.

Spotkania miałyby odbywać się od marca do grudnia w kilku miejscach na Ursynowie. W kawiarnianej atmosferze spotykaliby się seniorzy, w spokojnych warunkach, przy specjalnie udekorowanych stolikach, z profesjonalną obsługą kelnerską.

 „Ludzie w wieku 60+ powinni się jak najczęściej integrować. Często są to osoby, które są same i nie mają do kogo ust otworzyć. Myślałem o spotkaniach w różnych miejscach, przy kawie, herbacie, by się poznawali. Pandemia ograniczyła nam ostatnio możliwości, więc wszyscy jesteśmy stęsknieni za spotkaniami.”

-powiedział w rozmowie z Haloursynów, Jan Sobota, pomysłodawca z Ursynowa.

Głosować będzie można przez internet od 1 do 15 września. Wyniki głosowania będą znane 30 września.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c