Ta czwórka nie będzie się już nudziła w te wakacje

W czasie wakacji młodzież się nudzi, to ogólnie znana rzecz – można by sparafrazować piosenkę z Kabaretu Starszych Panów. Mając to na uwadze, strażnicy miejscy kontrolują miejsca, gdzie młodzi ludzie spędzają wolny czas. Robią to dla ich bezpieczeństwa.

Fot. Straż Miejska

Tak było także 16 lipca po godzinie 15.00, gdy strażnicy miejscy z V Oddziału Terenowego obserwowali obraz z kamer zainstalowanych przy Bulwarze Flotylli Wiślanej. W pewnej chwili grupa czterech osób wyjęła z reklamówki piwo i inne napoje alkoholowe i zaczęła je spożywać. Osoby popijające alkohol wyglądały na nieletnie. Funkcjonariusze podjęli interwencję, podczas której wylegitymowano uczestników tego radosnego do tej pory spotkania. Wszyscy mieli po 16 lat. W związku z tym na miejsce wezwano patrol policji oraz opiekunów całej czwórki. Wygląda na to, że od tej pory młodzi ludzie będą już mieli bardziej zorganizowane wakacje.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c